Ushqim i shijshëm & Shërbim korrekt

Shijoni një vakt special me miqtë apo familjarët tuaj...

Bed & Breakfast Kotoni ju mirëpret në çdo ditë të vitit, për të shijuar një drekë me miqtë apo familjen tuaj. Gatimi i ushqimit tradicional dhe të shijshëm, i gatuar nga kuzhinieri ynë, është një nga pikat kyçe që turistët kthehen për të na vizituar përsëri.

I rrethuar nga një gjelbërim relaksues dhe një verandë me pamje nga rrugët tipike me kalldrëm të Gjirokastrës, do t’ju bëjë të kaloni një pushim unik, të paharrueshëm dhe të rehatshëm.

Ju mirëpresim!